Zebronics ZEB-Fit500 Fitness Bandı Dikkat Çekiyor!

Zebronics geçen yıl Ekim ayında OLED ekranlı ZEB-Fit100 fitness bandıyla giyilebilir ürünler segmentine girdi. Şimdi ise Zebronics ZEB-Fit500 tanıtıldı.

Zebronics, otomatik ve manuel modu destekleyen, kalp atış hızı izleyicisine sahip ve yükseltilmiş özelliklerle gelen ZEB-Fit500'ü piyasaya sürdü. Yapılan tanıtım ile birlikte dikkat çeken Zebronics ZEB-Fit500, giyilebilir teknoloji sektöründe dikkat çekebilecek kapasitede. Bu açıdan bakıldığında markanın önceki modellerine göre daha iddialı olan yeni fitness bandı, daha yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek düzeyde.

Zebronics ZEB-Fit500 Özellikleri Neler?

Zebronics ZEB-Fit500 için ön plana çıkan özellikler şöyle; adım ve mesafe sayıcı, kalori hesaplama, aktif dakika hesaplama, aktivite izleyici, hatırlatma özelliği.

Kalp atış hızı izleyicisinin otomatik modu kalp atış hızı verilerinizi her 5 dakikada bir alır ve kayıt eder. Üstelik kalp atış hızı için hazırlanan veri grafiğini cep telefonunda dahi görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dinamik olarak çalışma seçeneği ile koşu veya yürüyüş sırasında kalp atış hızı daha detaylı bir şekilde takip edilebilir.

Zebronics ZEB-Fit500 Teknik Donanımları Neler?

0.49 inçlik OLED ekran

ZEB-FIT uygulamasıyla entegre

Bluetooth, Android üzerinden (4.1 ve üzeri) ve iOS (iOS 7.1 ve üzeri) cihazlarla senkronize imkanı

Arama, SMS bildirimleri

Titreşimli alarm

Boyutlar: 40.9 x 20 x 10.9 mm; Ağırlık: 25g

Kayıp cihaz bulma

Telefonumu bul özelliği

15 güne kadar pil ömrü ile 70mAh batarya