Yenilenmeyen Galaxy Note 7 Modellerine Dikkat!

Galaxy Note 7 olarak piyasaya sunulan telefonların patlaması sonrasında Galaxy Note 7 modelleri yeniden tamir ederek piyasaya sunuldu.

Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note 7 modelleri yaşanan patlama sonrasında marka tarafından toplanmış ve piyasadan çekilmişti. Yapılan son açıklamalarda ise Galaxy Note 7 modellerinin toplanan cihazların özellikle yenilendiği ve piyasaya sunulduğu ifade edildi. Bu durum en çok piyasada Galaxy Note 7'yi kullanmak isteyen kişilerde heyecan yarattı. Kişiler herhangi bir sorun yaşamadan bu yeni cihazları kullanma şansına sahip olacak. fakat yapılan açıklamalarda özellikle kişilerin yeni cihazlara satın alırken dikkat etmesi gerektiği belirtildi.

Yenilenen Cihazlar Nasıl Anlaşılacak?

Yenilenen cihazlarda telefonların isimlerinin yanında bir R harfi yer alacak. Samsung tarafından yapılan açıklamalar sonrasında özellikle sektörde heyecan yaratan bu gelişme, Galaxy Note 7'nin yeniden sahalara dönmesini sağlayacak.

Önümüzdeki günlerde pek çok farklı bölgede satışa çıkacak olan cihaz için beklentiler şu anda oldukça fazla. Galaxy Note 7 modellerinin büyük bir bölümü yeniden toplanmış olsa da geri toplanamayan cihazların satışa çıkması ve yeniden satılması ihtimaller dahilinde. Bu bakımdan Galaxy Note 7 satın almak isteyen kişilerin bu detaya dikkat etmesi gerekiyor.

Samsung özellikle telefonların ayırt edilebilmesi ve yenilendiğinin öğrenilebilmesi adına telefon isimlerinde değişikliğe giderken, yapılacak yeni satın almalarda da bu küçük detaya dikkat edilmesi gerekiyor.