Yeni Sezon En Sevilen Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzükleri herkes sever. Stillerin tamamlayıcısı, tarzınıza son derece farklılık ve şıklık katan bu gümüş yüzükler birçok model ve tasarımlara mevcut.

Gümüşün hemen hemen her renk ile göstermiş olduğu benzersiz uyum nedeniyle gümüş altına oranla daha fazla tercih edilmekte. Üstelik altına oranla daha uygun fiyatlı olduğu içinde cep dostu diyebiliriz.

Günümüz modasıyla bile atık örtüşebilen gümüş yüzükler yeni stilleri de beraberinde getiriyor. Gümüş takılarda en az giydiğimiz kıyafetler kadar trend ve modellere göre değişim göstermektedir. Bu nedenle yeni sezonda hangi kıyafetler modaysa gümüş yüzükler de o modayı dikkate alınarak onlara uygun kombinlenebilir tasarımlar üretilmektedir.

Gümüş yüzük modellerinin bu denli fazla tercih edilmesi ve uygun fiyatlı oluşu beraberinde kullanıcıya birçok tasarım ve model sunmakta. Erkekler için el işçiliği tasarımlar, taşlı ve taşsız yüzük modelleri, mineli gümüş yüzük modelleri gibi modeller yer almaktadır. Bayanlar için ise daha çok zirkon taşlı gümüş yüzük modelleri bulunmaktadır.

Takıhan gümüş yüzük modelleri kullanmış olduğu taşlarla da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Kullanmış oldukları oniks, zirkon, ametist, akik, sedef ve ametist gibi taşlar kullanılarak gümüş ile ahengi yakalamakta ve ortaya birbirinden güzel tasarımlarda gümüş yüzükler çıkmaktadır. Üstelik erkek gümüş yüzük modellerinde kullanılan bu taşlardan oniks, zirkon ve akik taşlarının erkek gümüş yüzük kullanıcıları tarafından çok sevildiği ve severek kullanıldığı görülmüştür.

Takıhan’ın bayanlar için ise tek taşlar, yarım ve tam tur yüzükler tercih edilmektedir. Üstelik bu modeller klasikleşmiş ve her döneme ayak uydurabilecek nitelikte oldukları için kullanıcılar tarafından en çok sevilen modeller arasındadır.

Yeni sezon gümüş yüzük modellerinde sonsuzluk işaretli gümüş yüzük modelleri, vav harfli gümüş yüzük modelleri, Osmanlı tuğralı ve ay yıldızlı gümüş yüzük modelleri Takıhan’ın yeni sezon trendleri arasında boy göstermektedir. Üstelik mine teknikli renkli gümüş yüzük modelleri de tarzını ortaya koymuş kullanıcılarını beklemektedir.

Sizlerde Takıhan’ın birbirinden özel ve farklı gümüş yüzük modellerine ulaşmak için http://www.takihan.com web adresini ziyaret edebilir dilerseniz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.