Xiaomi Mi 5X Çift Arka Kamerayla Geliyor

Xiaomi Mi 5X adı ile yeni bir telefonun duyurusu yapılırken, yeni telefonun özellikleri paylaşıldı.

Redmi hakkında ayrıntılı bilgi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Yakında çıkacak olan Mi 5X için promosyon resimleri dün itibari ile sızdırıldı ve Xiaomi Mi 5X modeli böylece gündemde konuşulmaya başlandı. Tek gövdeli, metal tasarımlı akıllı telefon için yapılan sızdırmalar, önceki sızdırmaları da doğruyor. Görüntülere göre optik zumlu ve LED flaşlı, çift arka kamera Xiaomi Mi 5X ile birlikte sunulacak.

Xiaomi Mi 5X Özellikleri Neler Olacak?

Akıllı telefon için 5.5 inç 1080p ekran, Snapdragon 625 ve 4GB RAM olacağı söyleniyor. Diğer özellikler hala gizemini koruyor, ancak büyük olasılıkla parmak izi algılayıcısı da telefonda yer alacak.

Xiaomi Mi 5X'in siyah ve altın renklerinde olması bekleniyor. Yaklaşık 295 Dolar etiket fiyatına sahip olması beklenen cihaz, bu bakımdan ekonomik bir model olacak. Xiaomi, 26 Temmuz'da yeni bir akıllı telefon tanıtacağı yönünde büyük bir algı yarattığı gibi bu modelin Xiaomi Mi 5X olma ihtimali oldukça yüksek. Bu bakımdan 26 Temmuz itibari ile Xiaomi Mi 5X modeli resmen marka tarafından duyuruldu. Özellikle Xiaomi tarafından piyasaya sunulacak olan bu yeni model, Xiaomi hayranları için de yeni bir alternatif olacak. Ekonomik bir model isteyenler için model oldukça uygun olacak.