Whatsapp Mesaj Zamanlaması Nasıl Yapılır?

Son dönemlerin en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp için geliştirilen ücretsiz bir uygulama oldukça dikkat çekti.

WhatsApp üzerinden zamanlama yaparak mesaj gönderilmesini sağlayan bu yeni uygulama, kişilerin zaman dilimi ve mesajın kime gönderileceğini seçmesi üzerine farklı bir çalışma prensibi benimsiyor. Özellikle zamanında gönderilmesi gereken mesajlar için kullanıcıların yardımına koşan bu uygulama üstelik ücretsizdir. Zamanlama özelliğinin yanı sıra tekrarlama özelliği de bulunan bu uygulamada kullancıların işlerini otomatik bir hale getirmesi mümkün.

Scheduler for WhatsApp Tanıtıldı

Scheduler for WhatsApp olarak adlandırılan yeni uygulamada özellikle kullanıcıların günlük, aylık ya da haftalık gibi periyotlarla sürekli otomatik bir şekilde mesaj göndermesi mümkün. Bu bakımdan bir kere yapılacak olan ayarlar sayesinde kullanıcılar tekrar tekrar aynı işlemleri yapmaktan kurtulabilir. Uygulama Google Play Store üzerinden yayınlandığı gibi ücretsiz olması sayesinde kısa süre içerisinde yüksek kullanım oranlarınına ulaşması bekleniyor.

Uygulama ile ilgili yapılan tanıtımlarda ise özellikle kullanıcılara yönelik küçük bir detay vurgulanmış durumda. Kullanıcıların planlı bir şekilde gönderim yapabilmesi adına cihazı kilitli bir şekilde tutması gerekiyor. Telefonun kullanımda olduğu bir anda uygulama üzerinden zamanlı bir şekilde mesaj göndermek mümkün değil. WhatsApp için geliştirilen bu yeni uygulama, özellikle uygulamanın geliştirilmesi ve farklı özelliklerin kullanıma sunulması açısından oldukça önemsenirken uygulamayı kullanmak ya da uygulama sayfasına erişmek istediğiniz zaman buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.