Vodafone'dan dev kampanya: 'Numaranı taşı, formanı kap!

Türkiye’nin lider GSM operatörlerinden biri olan Vodafone Beşiktaş taraftarlarına dev bir hizmet sunuyor. Numarasını taşıyan herkes forma sahibi oluyor.

Vodafone yeni başlattığı kampanya ile numarasını değiştirmeden hattını Vodafone’a taşıyan herkese Beşiktaş forması hediye ediyor.

Vodafone’un forma hediyeleriyle ilgili yaptığı açıklamaya göre, Vodafone ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarihinin en önemli sponsorluk anlaşmalarından birine imza attı. Anlaşma dahilinde numarasını Vodafone’a taşıyan müşteriler Beşiktaş’ın yeni sezon formasına sahip olabilecek.

Vodafone, 2016-2017 sezonunu Beşiktaş taraftarları için özel olarak geliştirdiği #GururlaTaşı kampanyasıyla karşılıyor.

12 ay kalma sözü olan tarifelerden birinin satın alınması gerekiyor

Numarasını Vodafone'a taşıyıp Forma Kazandıran Tarifeler'den birinde 12 ay kalma sözü veren tüm Beşiktaşlılar, takımın 155 TL değerindeki yeni sezon formasına ücretsiz sahip olabilecek.

Vodafone'un #GururlaTaşı etiketi ile başlattığı kampanyadan yararlanmak için Vodafone Cep Merkezlerine giderek ayda 29 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan 15 farklı Forma Kazandıran Tarife'den birini seçmek yeterli olacak. Halihazırda Vodafone abonesi olan Beşiktaşlılar ise ek ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilecek.
AA