Vernee Apollo 2 MWC 2017'de Görülecek

Vernee Apollo 2, MWC 2017'de 8GB RAM ve Helio X30 CPU ile piyasaya çıkacak.

2017 Tüketici Elektroniği Fuarı, mobil teknoloji ile ilgili haber ve duyurular için oldukça sessiz olmasına rağmen, bu ayın Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nden beklentiler çok daha fazla.

LG G6'nın şovun yıldızı olması bekleniyor. Ancak etkinlik sırasında bir sürü daha küçük cihazlar da tanıtılacak. 2016 Şubat'ında etkinlikte yer alacak markalardan birisi de Vernee. Gelen bilgiler markanın oldukça iddialı yeni bir cihaz ile etkinlikte yer alacağı yönünde. Yapılan sızıntı Ronald Quandt'ın vasıtasıyla gerçekleşti.

Yeni piyasaya sunulacak cihaza Vernee Apollo 2 denecek. Vernee bu yeni model için dünyanın ilk Helio X30 akıllı telefonu ifadesini kullanacak ve bu şekilde pazarlayacak. Telefon, Vernee Apollo'nun devamı olacak ve MediaTek'in en son modelinin tüm önemli özelliklerine sahip olacak.

Vernee Apollo 2 Özellikleri Neler?

Vernee Apollo 2, Helio X30'a ek olarak dörtlü bir HD ekran ile birlikte gönderilecek. 64GB'lık depolama alanı 6 GB veya 8GB'lık RAM' ile gelecek cihaz da 128GB versiyonun da sunulması mümkün görünüyor. 8GB RAM ile bildiğimiz tek akıllı telefon Asus'un ZenFone AR modeli. Vernee'nin bu konuda adım atması ise kuşkusuz telefonun dikkat çekmesini sağlayacak.

Şu anda Apollo 2'nin ne kadar fiyat ile satılacağı bilinmiyor. Barcelona'da yapılacak tanıtım ile birlikte bu konudaki tüm soru işaretleri de giderilecek.