Vatanım Sensin'de Mustafa Kemal anılıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Vatanım Sensin'in bu akşam ekranlara gelecek 3. bölümünde Mustafa Kemal Atatürk anılacak. Bölümün fragmanı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Kanal D'nin yeni dizisi Vatanım Sensin bu akşam 3. bölümü ile ekrana gelecek. İlk bölümleri ile dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümünde yer alan Atatürk sahnesi herkesi duygulandırıyor.

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin, Atatürk'ün ölüm yıl dönümü için sürpriz bir sahne hazırladı.Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in rol aldığı Vatanım Sensin dizisi yayınlanan 10 Kasım'a özel fragmanıyla izleyenleri şimdiden heyecanlandırdı.

Vatanım Sensin dizisi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 78’inci yılında unutmadı. Bu akşam ekrana gelecek dizide, Yunan Binbaşı, Cevdet’in (Halit Ergenç) odasına girerek, “16 Mayıs’ta yola çıkan vapur Samsun’a ulaşmış. Yolculardan Mustafa Kemal, tehlikeli olarak mimlenmiş. Tanıyor olabilirsiniz diye düşündüm” diyor. Cevdet ise, “Alt devrelerdendir. Tehlikeli biri olsa muhakkak tanırdım binbaşı” diyerek karşılık veriyor.

Binbaşının odadan çıkmasının ardından Atatürk’ün fotoğrafını eline alan Cevdet’in, “Ey Mustafa, hiç değişmemişsin. Yolun açık olsun paşam” sözleri önceki güne damgasını vurdu. Yunan tarafında olduğunu göstererek Osmanlı’ya yardım eden Albay Cevdet’in Atatürk’e bakınca yaşadığı duygu dolu anlar ise sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. Fragman, yüzbinlerce kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Milliyet