Ünlü oyuncu Selim Erdoğan'a hapis şoku!

Geçtiğimiz aylarda evinde uyuşturucu ürettiği için gözaltına alınan ve tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan'a 6 yıl 7 ay 20 gün hapis cezası verildi.

Geçtiğimiz yıl Muğla'nın Marmaris ilçesinde uyuşturucudan gözaltına alınan oyuncu Selim Erdoğan 6 yıl 7 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

6 yıl 7 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı

Muğla'nın Marmaris ilçesi Selimiye Mahallesinde 2017 Nisan ayında oyuncu Selim Erdoğan'ın evine yapılan operasyonda bir odada uyuşturucu yetiştirciliği ve üretimi yapıldığı tespit edilmişti. Kavanozlar içinde ve paketlenmiş halde 840 gram esrarın da ele geçirildiği arama sonucu Selim Erdoğan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı. Muğla 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam eden davada oyuncu Erdoğan'a 11 yıl 8 ay hapis cezasına verildi. Selim Erdoğan'ın hapiste yattığı günler ve iyi hal durumu da göz önünde bulundurularak 6 yıl 7 ay 20 gün daha hapsine karar verildi.

Evinde uyuşturucu üretti

İddiaya göre, Selimiye Mahallesi'nde yaşamaya başlayan Erdoğan'ın evinde uyuşturucu yetiştirdiği ve imalatı yaptığı tespit edildi. Gelen ihbar üzerine yapılan tespit sonucu Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri akşam saatlerinde eve baskın düzenledi. Jandarma ekipleri eve girince bir odada tamamen uyuşturucu yetiştirmek, kurutmak ve muhafaza etmek üzere kurulmuş düzenekle karşılaştı. Evde kavanozlar içinde ve paketlenmiş halde 840 gram da esrar ele geçirildi.

Çiçek Taksi'de rolü ile tanındı

Yıllar önce yayınlanan ve hafızalardan hiç silinmeyen Çiçek Taksi dizisinde Abuzer rolü ile tanınan ünlü oyuncu, Eşkıya, Hokkabaz, Duvara Karşı, Vizontele Tuuba, Muro gibi filmlerde de rol aldı.