Turkcell’den Kadınlara Özel Sim Uygulaması

Turkcell’den kadınlara özel uygulama geldi. İşte detaylar.

Turkcell tarafından yapılan açıklamalarda sadece kadınlara özel olarak mobil uygulamanın geliştirildiği ve kadınların hayatlarını bu uygulama ile daha da kolaylaştırılacağı belirtildi.

Turkcell bugün yaptığı basın açıklamasında Sim adı verilen özel bir uygulamanın tanıtımını gerçekleştirdi. Mobil cihazlara yönelik geliştirilen uygulamadaki temel hedef kadınların günlük yaşantıdaki ihtiyaçlarının pratik bir şekilde karşılanması ve rehber niteliğindeki içeriklere mobil olarak ulaşılabilmesi.

Güvenilir İçerikler Sunulacak

Güvenilir ve faydalı bilgilerin bulunduğu Sim uygulamasında ev, çocuk, aile ve benzer konularda önemli bilgiler yer alacak. Böylece çocuk büyütmek ya da ev işlerini yapmakta kadınlar yaşadığı sorunları daha kolay bir şekilde çözebilecek. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda uygulamanın ücretsiz olacağı ve tüm Turkcell'li kadınların kullanımına sunulacağı belirtirken uygulama mağazası üzerinden diğer operatör kullanıcıları da yeni uygulamayı indirebilecek. Bu açıdan önümüzdeki günlerde kadınların en çok tercih ettiği uygulamalar listesinde Turkcell Sim uygulamasının daha üst seviyelerde olması bekleniyor.

Kotadan Yemeyecek

Uygulamalar Turkcell abonelerine yönelik farklı imkanları da var. Öyle ki Turkcell kullanan aboneler uygulamadaki içerikleri izlerken internet tüketimi yapmayacak. Böylece kota sorunu yaşamadan Turkcell aboneleri sorunsuz bir şekilde bu yeni sistemden yararlanabilecek. Yapılan açıklamalar ile birlikte bu konuda tüm detaylar netleşirken özellikle önümüzdeki günlerde Turkcell Sim uygulamasının çok daha popüler hale gelmesi bekleniyor.

Başta Turkcell aboneleri olmak üzere kadınlar bilgiye ihtiyaç duyduğu zaman internet araştırmaları yerine Sim uygulaması üzerinden güvenilir verilere ulaşabilecek.