TÜRGEV, "Bir kitap bağışla, binlerce hayata dokun" sloganı ile MÜSİAD Fuarı'nda

TÜRGEV, "Bir kitap bağışla, binlerce hayata dokun" sloganı ile 9-12 Kasım'da 16'ncısı düzenlenecek olan MÜSİAD Uluslararası Fuarı'na katılacak.

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), "Bir kitap bağışla, binlerce hayata dokun" sloganı ile 9-12 Kasım'da düzenlenecek 16. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'na katılacak.

TÜRGEV'den yapılan açıklamaya göre, 16. MÜSİAD Uluslararası Fuarı, 9-12 Kasım'da Yeşilköy'deki İstanbul CNR Expocenter'da gerçekleştirilecek.

İstanbul'dan Siirt’e, İzmir'den Silopi'ye kadar yayılan ve 10 bin öğrenci kapasitesine ulaşan TÜRGEV, yurtlarda kütüphanelerinin kurulması, bu çalışmasının desteklenmesi ve yaygınlaşması için kitap mottosu ile fuara katılacak.

Gençlerin, akademik başarıları kadar, üstün insani vasıflarla kuşanmalarının da önemli olduğunu bilerek çalışmalarını sürdüren ve yurtlarında bu vizyonda çalışmalar ortaya koyan TÜRGEV, bir kitabın bir hayata katacağı zenginliklerin bilgisiyle her yurdunda, gençlik merkezinde tüm öğrencilerin yararlanabileceği zengin bir kütüphane oluşturacak.

GENÇLERE, BÜYÜK ŞİRKETLERDE STAJ İMKANI

Fuara "Bir kitap bağışla, binlerce hayata dokun" sloganıyla katılan TÜRGEV, gençlere ülkenin önde gelen şirketlerinde staj fırsatı sunacak. Birbirinden farklı alanlardaki şirketlerde staj fırsatlarından yararlanmak isteyen öğrenciler 16. Uluslararası MÜSİAD Fuarı'nda, 6. Hol I-24'te TÜRGEV standında başvuru yapabilecek.

AA