Toyota’dan 3 bin TL indirim ve ‘0’ faiz kampanyası

Toyota’dan otomobilseverlere sonbahar müjdesi. Toyota eylül ayı boyunca sevilen modellerinde avantajlı fiyatlar sunuyor.

Toyota otomobilini değiştirmek isteyenler için sonbaharda yüz güldüren bir kampanyaya imza attı. Toyota’nın en sevilen modelleri eylül ayı boyunca otomobilseverlere avantajlı fiyatlarla sunulacak.

Toyota, eylül kampanyası kapsamında Yaris Hybrid ve Hilux başta olmak züere Toyota modellerinde çeşitli fiyat avantajları ile otomobilini değiştirmek isteyenleri bekliyor olacak.

Toyota’nın eylül kampanyası ile ilgili yapmış olduğu açıklamadan edinilen bilgilere göre, Toyota'nın eylül ayı kampanyası kapsamında Yaris Hybrid modelinde 3 bin TL'ye varan indirim veya 24 bin TL'ye 18 ay taksit ve "0" faiz uygulanıyor. Hilux Hi Cruiser'a sahip olmak isteyenler için de 5 bin TL'lik indirim veya 25 bin TL'ye 20 ay vade ve "0" faiz seçenekleri bulunuyor.

3 bin TL’ye varan indirim fırsatı

Diğer yandan, 3 bin TL'ye varan indirimle satışa sunulan "Yaris 1.33" için 17 bin TL ve Hilux 4x2 modelinde 24 bin TL'lik 12 ay vadeli kredi kullanımında "0" faiz uygulaması devam ediyor. Hilux da eylül kampanyasında 5 bin TL'ye varan indirimlerle yer alıyor. Hilux'a, 76 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

6 ay taksit erteleme fırsatı

Eylülde, Toyota'nın diğer modellerinde 6 bin TL'ye varan indirimlerin yanı sıra taksitler de 6 ay ertelenebiliyor. Yüzde 1,25'ten başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota'nın eylül kampanyasından yararlananlar, isterlerse ödemelerine Mart 2017'de başlayabilecekler. Markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda takas imkanı da mevcut.

AA