Tekerlekli Sandalye Seçiminde Alternatif Çözümler

Klasik tekerlekli sandalyeler sıkıldınız mı? İşinizi tam anlamıyla gören ve sizi yormayan bir tekerlekli sandalye mi istiyorsunuz? O zaman sizi Wheel ile tanıştıralım.

Klasik tekerlekli sandalyeler sıkıldınız mı? İşinizi tam anlamıyla gören ve sizi yormayan bir tekerlekli sandalye mi istiyorsunuz? O zaman sizi Wheel ile tanıştıralım. Wheel olarak; uzamn bir ekibe ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir şirketiz. Amacımız engelli bireylerimizin doğru tekerlekli sandalyeyi seçerek rahat etmesidir.

Farklı özelliklere sahip birçok araç içinden doğru olanı seçmenize yardımcı olabiliriz. Manuel, elektrikli ya da akülü tekerlekli sandalye… Ya da sizin için en uygun olanını biz inşa edebiliriz. Size özel tekerlekli sandalyenizi üretmek için ilk basamak sizinle tanışmaktır. Ölçülerinize ve arzularınıza uygun, tarzını sizin belirlediğiniz bir tekerlekli sandalye ile başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Nasıl Oluyor Bu İşler?
Siz neye ihtiyacınız olduğunu bildikten sonra seçim yapmak aslında çok kolay. Tekerlekli sandalyenizle neler yapmak istediğinizi söyleyin, biz sizin için hem güvenli hem konforlu hem de ekonomik olanına karar verelim.

Çocuğunuz için mi araç bakıyorsunuz? Brix modeli tasarım ödüllü bir tekerlekli sandalyedir. Renkli tasarımıyla klasik çocuk tekerlekli sandalyelerinden ayrılırken çocuğunuz için sağlıklı ve güvenli bir sürüş sağlar.

Günlük kullanıma elverişli manuel bir tekerlekli sandalye arıyorsanız Budget II küçük ve rahat yapısıyla sizin için idealdir. Spor yapmayı yaşam stiliniz haline getirdiyseniz çok güzel bir haberimiz var! Dinamik yapısıyla spor yapmayı daha çok sevdirecek Sporcu Tekerlekli Sandalye lerimiz de var.

Hayatınızı kolaylaştıracak manuel, akülü ya da elektrikli tekerlekli sandalyenizi seçmenizde yanınızda olabilmeniz için buradayız.

Kaynak http://www.tekerleklisandalyemiz.com/kategori2_40_1_spor