Spider Man: Homecoming VR Deneyimi 30 Haziran'da Geliyor! ,

Sony Pictures Virtual Reality, Spider-Man: Homecoming VR olarak adlandırılan yeni oyun oldukça dikkat çekiyor.

Sony Pictures tarafından yeni oyun için yapılan açıklamalar oldukça dikkat çekti. Spider-Man: Homecoming VR, Spider-Man ile farklı bir deneyim sunuyor. New York City'de geçecek olan yeni hikaye, özellikle VR desteği sayesinde oldukça etkileyici olacak.

CreateVR Geliştirdi

Spider Man: Homecoming VR, New York'un 360 derecelik, ultra yüksek çözünürlüklü grafiklerini ekranlara getiriyor. Intel donanım teknolojisi ve yazılım araçları ile güçlendirilmiş Dell Precision iş istasyonlarını üzerinde geliştirilen oyunda CreateVR imzası var.

Spider Man: Homecoming VR oyunu aynı zamanda bu alanda önemli bir denemelerden bir tanesi. Özellikle VR özelliklere sahpi oyunlara çok fazal rastlamak mümkün olmazken, Spider Man: Homecoming VR gibi dev bütçeli bir yapım bu noktada oldukça dikkat çekiyor. Oyunun oyuncuları tatmin etmesi ve iyi dönüşler alması ise Spider Man: Homecoming VR ile birlikte Sony’nin de bu alanda daha iyi hale gelmesini sağlayacak.

Spider Man: Homecoming VR Ne Zaman Sunulacak?

Spider-Man: Homecoming VR, 7 Temmuz'da filmin yayınlanmasından önce gelecek. 30 Haziran'dan itibaren PlayStation VR, HTC Vive ve Oculus Rift dahil olmak üzere tüm önemli VR platformlarında satışa sunulacak oyunun ücreti ise henüz bilinmiyor. Fakat kısa süre içerisinde Spider Man: Homecoming VR için fiyat açıklamasının yapılması bekleniyor.