Sosyal Medya Bildirimleri Gece Lambasıyla Alınacak Aumi Mini

Sosyal medya alışkanlığı bulunan kişiler için özel bir gece lambası tanıtıldı.

Akıllı gece lambası olarak tanıtımı gerçekleştirilen Audi Mini özellikler renkler üzerinden bildirim sağlıyor. Hava durumu ya da sosyal ağlar üzerinden gelen bildirimlerin renkler ile anlaşılmasını sağlayan gece lambası, özellikle kişilerin gece boyunca sosyal medya bildirimlerini almasını ve görüntülemesini sağlıyor. Küçük boyutları ile oldukça dikkat çeken yeni Aumi Mini, aynı zamanda havanın nasıl olduğunun öğrenilmesinde de oldukça etkili.

Telefonla Uyumlu Çalışıyor

Telefon ile entegre bir şekilde çalışan bu sistem, telefona gelen bildirimlerini lamba üzerinden renkler aracılığıyla aktarıyor. Özellikle farklı sosyal medya ağlarına yönelik oluşturulmuş renk seçenekleriyle kişiler telefonlarına bakmadan bildirimin nereden geldiğini anlayabiliyor. Şu anda sadece özel bir bağış platformu üzerinden satın alınabilen bu ürünün önümüzdeki dönemlerde seri üretime geçmesi ve daha fazla yerde satışa sunulması bekleniyor.

Ürün ile ilgili tanıtımlarını yapılmasının ardından en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi ürünler için ciddi eleştirilerin yapılması oldu. Öyle ki sosyal medya bağımlılığı özellikle son yıllarda çok kişi için ciddi bir sorun haline gelirken böyle bir lamba ile bu bağımlılığının artırılacak olması ve gece uyurken bile kişilerin bildirimlerle rahatsız edilebilme ihtimali, çoğu kişi tarafından olumsuz bir şekilde değerlendirildi. Bu nedenle satın alan kişiler kadar bu durumu eleştiren ve ürünü almayı düşünmeyen kişiler bulunuyor.