Sonbaharın yeni modası: İspanyol kollar

Her sezon olduğu gibi 2016-2017 sonbahar/kış kreasyonlarını da yine retro tarzlar ele geçirecek. Bu yılın en trend parçası ise şüphesiz İspanyol kollu bluzlar.

2016-2017 sonbahar/kış dönemine girdik. Moda kulislerinde bu yılın trend parçalarının neler olacağı konuşuluyor. En gözde parça ise şüphesiz ki İspanyol kollu bluzlar ve elbiseler.

Geçtiğimiz yıllarda 70’lerde olduğu gibi yeniden hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaya başlayan ispanyol paça pantolonlardan sonra şimdi de sıra İspanyol kollu bluzlara geldi. Bu sonbahar/kış döneminde çeşitli markalarda karşımıza çıkan bu parçalar hem şık davetler hem de günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilecek türden.

Boyfriend kotunuzla kombinleyebileceğiniz İspanyol paça bir bluzla hem şık hem sade hem de trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gece davetleri içinse bu yıl eski dönemlerde olduğu gibi İspanyol kollu elbiseler çok trend. Özellikle derin v yaka göğüs dekoltesi ve kısa belden oturtmalı modeller hem gece kıyafeti hem de günlük şıklık için ideal bir görüntü ortaya çıakrıyor.