Snapchat'e Dört Yeni Özellik Daha Geldi

Snapchat için yapılan yeni açıklamalarda 4 yeni özelliğin uygulamaya eklendiği ifade edildi.

Dünya genelinde popüler durumda olan Snapchat, yapılan yenilikler sayesinde şu anda dört farklı özelliği daha kullanıcılara sunmayı başardı. Bugüne kadarki geçen süreç içerisinde pek çok farklı özelliği ilk olarak sistemine ekleyen ve böylece pek çok farklı uygulama için de örnek teşkil eden Snapchat, 4 yeni özellik sayesinde daha da kullanıcı odaklı bir hale geldi.

Snapchat’te Neler Değişti?

Açıklamalara göre Snapchat hikâyelerine artık bağlantı eklemek, ses filtreleri uygulamak ya da zemin eklemek mümkün olacak. Bu bakımdan yeni güncellemeler sayesinde Snapchat hikayeler çok daha aktif bir hale gelecek. Kullanıcıların hikaye arka planlarını kendi zevklerine göre renklendirebilecek olması ve ses noktasında farklı filtrelerin kullanıma sunulması bu konuda oldukça farklı bir çalışmanın yapılmasını sağlayacak.

Bugüne kadarki geçen süreç içerisinde kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Snapchat beklentileri karşılayacak. Bu konuda tanıtım sonrasında kullanıcıların tepkileri dahi mevcut değişikliklerin ne kadar kabul gördüğünü net bir şekilde gösteriyor. Ses filtreleri ile animasyonlu bir şekilde kişilerin efekt ekleyebilmesi Snapchat'in farklı işlemlerde de kullanılmasını sağlayacak.

Özellikler Nasıl Kullanılacak?

Bunun için kişilerin video çekmesi ve ardından video açılan ekranda yer alacak seçenekler üzerinden işlem yapması gerekecek. Tek bir ekran üzerinden kolay bir şekilde işlem yapma imkânına sahip olan kullanıcılar bu bakımdan Snapchat sayesinde ihtiyaçlarını daha farklı bir şekilde giderebilecek. Araç seti bölümünde yer alan ekranlar üzerinden araçlar için seçimler yapabilecek olan kullanıcılar bu seçimler sonrasında videosunu istediği şekle sokabilecek. Yapılan açıklamalar sonrasında bu yeniliklerin kullanacak tarafından oldukça dikkatli bir şekilde karşılandığı ifade edilirken bu yeni dönem, Snapchat için çok daha etkin geçecek.