SleepWell Expo 2016 yatak endüstrisinin profesyonellerini bir araya getirecek

SleepWell Expo 2016 Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk ve tek spesifik fuar olma özelliği ile Voli Fuar tarafından düzenleniyor.

SleepWell Expo 2016 Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk ve tek spesifik fuar olma özelliği ile Voli Fuar tarafından düzenleniyor.

Otlardan doldurulan döşeklerden, yün döşeklere, sünger yataktan günümüz yataklarına değişe değişe… Yaşanan tüm bu gelişim evreleri elbette ki o günün şartları için inovatif değişimlerdi…

Günümüzde yatak artık en modern halini almış olabilir mi diye sorduğumuzda; ergonomi, hammadde ve bileşenler devreye giriyor ve yataktaki bu gelişim bizleri her yeni günde şaşırtmaya devam ediyor. Sektör bu yeni geliştirilen ürünleri, SleepWell Expo’da takip ediyor.
Yaylı yataklar, visko yataklar, lateks yataklar, uyku sistemleri, rulo yataklar, karyola sistemleri, visko yastıklar, medikal yastıklar, kaz tüyü yastıklar, çocuk yatakları, yatak koruyucu alezler, hareketli yataklar, özel sipariş yataklar, at kıllı yataklar, kişiye özel yataklar, yuvarlak yataklar, doğal yataklar, medikal yataklar, akıllı yataklar, kaz tüyü yorganlar, bazalar, metal karyolalar, yatak başları…

SleepWell Expo 2016 dünya yatak sektörünü ağırlamaya hazırlanıyor

SleepWell Expo İstanbul, 20-23 Ekim 2016 tarihlerinde sektörün profesyonellerini 3. kez bir araya getirecek. 2015 yılında 79’u yerli, 22’i yabancı olmak üzere 101 katılımcının iştirak ettiği ve toplam 5 bin 238 ziyaretçinin takip ettiği, fuar profesyonellerin buluştuğu bir arena olan SleepWell Expo, bu yıl da genişleyen ziyaretçi ağı ve artması planlanan katılımcı sayısı ile yeni iş fırsatları oluşturacak.

Genişleyen ziyaretçi ağı ve artan katılımcı sayısı ile dikkatleri üzerine çekecek olan SleepWell Expo 2016 Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk ve tek spesifik fuar olma özelliği ile Voli Fuar tarafından düzenleniyor.

Yatak endüstrisine yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen SleepWell Expo Fuarı, organizasyonlarıyla sektörü canlandırmak ve yatak endüstrisi liderlerini İstanbul’da toplamak amacıyla, organizasyona ev sahipliği yapıyor. Yatak ve uyku ürünleri sektöründe başka spesifik bir fuar olmadığını belirten fuar yöneticileri, sektördeki gelişmelerin yakından takip edildiği, iç ve dış piyasa açısından önemli bir rol üstlenen Sleepwell Expo’nun, yakın gelecekte kendi kulvarında dünyanın en büyük organizasyonu olacağına inandıklarını belirtti.

Ömrümüzün üçte birinin geçtiği yatağın hikayesini keşfedin!

Ömrümüzün üçte birini geçirdiğimiz yatağın son trendlerini görebilmek için Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas fuarı olan ve 20-23 Ekim 2016 da İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek

SleepWell Expo 2016’ya uykuyu, huzuru ve sağlığı önemseyen herkesi ziyaret etmeye bekliyoruz.

Resmi havayolu partneri STAR ALLIANCE

Yatak ve teknolojileri sektörünün ilk ve tek arenası SleepWell Expo’2016, resmi havayolu partneri olarak STAR ALLIANCE ile anlaştı. Fuar süresince SleepWell Expo 2016 fuarının tüm yurtdışı konukları Star Alliance Conventions Plus programı ile 27 üye havayolu ile 193 ülkeden Businness Class ve Economy Class rezervasyonlarını SleepWell Expo etkinlik kodu ile yapması halinde % 20 ye varan indirimlerle uçabilecekler.