SeaPearl Ataköy'de örnek daireler görücüye çıktı

Ataköy sahilde konumlandırılan 2 milyar 700 milyon değerindeki dev proje SeaPearl Ataköy'ün örnek daireleri görücüye çıktı.

İstanbul'da hayata geirilen en lüks projelerden bir tanesi olan Ataköy'de konumlandırılan SeaPearl Ataköy projesi Kuzu Grup imzasını talşıyor.

Öncelikle basın mensuplarının karşısına çıkarılan daireler birbirinden ünlü ve kaliteli markaların tasarım ürünleriyle dekore edildi. Alanları 119 metrekare olan 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler, sundukları panoramik manzarayla da dikkat çekti.

Lüks kavramı yeniden yorumlanıyor

Yüzde 45'inin satışları tamamlanan projedeki örnek daireleri basına gezdiren Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “2014 yılından bu yana inşaatına ve satışına devam ettiğimiz projemizde merakla beklenen örnek dairelerimizi ziyaret için hazır hale getirdik.

Lüks kavramının yeniden yorumlandığı projemiz denize sıfır bir konumda yükseliyor. Yaptığımız örnek dairelerde şu ana kadar söylediğimiz tüm ayrıcalıklar somut olarak karşımıza çıkıyor” dedi.

Caracole ve Versace ürünleri kullanıldı

Tüm detayların titizlikle oluşturulduğu örnek dairelerde Amerika’nın en ünlü markaları arasında yer alan Caracole ve İtalya’nın öncü mobilya markası Versace koleksiyonları kullanıldı. 1.5+1 dairede kullanılan mobilyalarda, yaşam alanının daha büyük ve ferah yansıması için açık renkler tercih edildi. Küçük metrekarelerde fonksiyonel mobilyalar, maksimum kullanım alanlarını hedefleyerek mimari proje ile detaylandırıldı.

Örnek dairelerin sahip olduğu manzara ön planda tutularak, daha alçak ve ufak mobilyalar kullanıldı. 4.5+1 daire ağırlıklı Versace ürünleri ile dekore edildi. Salonda ihtişamlı bir görünüm için siyah ve altın rengi mobilyalar kullanıldı. Misafir yatak odası mobilya seçimi ise dünyaca ünlü mobilya markası Schnadig-Caracole ürünleri ile hazırlandı.

Kaynak: Emlak Gündem