Samsung’un Özel Tarayıcısı Android’de!

Samsung tarafından geliştirilen internet tarayıcısının bugün Google Play Store'da yayınlanmaya başlaması oldukça dikkat çekti.

Samsung özellikle Galaxy akıllı telefon serisi için sunduğu Samsung internet browser uygulamasını Google'ın akıllı telefonlarına da getirme kararı aldı. Bu karar ile birlikte Google Play Store üzerinden yayınlanmaya başlanan internet tarayıcısı Android kullanıcılarına sunuldu.

Android 5.0 ve daha üst sürümlü telefonlarda kullanılabilecek olan bu internet tarayıcısı, şu an için sadece Pixel veya Nexus telefonlarında kullanabilecek. Eğer kullanıcılar bu cihazlardan birine sahip değilse Google Play Store üzerinden uygulama sayfasına giriş yapıldığında hata mesajı yayınlanacak. Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil şeklinde gibi bir mesajın yer alacağı uygulama mağazasında, kişilerin mutlaka uyumluluk noktasında uyum sağlaması gerekecek.

Kullanım Oranları Artabilir

Özellikle belirtilen telefon modellerinde Samsung'un internet tarayıcısının kullanım oranlarının yükselmesi bekleniyor. Özellikle bu konudaki gelişmelerin bugün internet dünyasında konuşulmaya başlanması, Samsung internet browser uygulamasını seven pek çok kişide de büyük bir beklenti yarattı. Uygulamanın tüm Android işletim sistemlerine yönelik için olması kullanıcıları biraz huzursuz etti. Sadece bazı cihazlarda kullanılabilecek olan yeni uygulama, diğer cihazlara da gelme noktasında şu an için büyük bir beklenti yaratmış durumda.

Eğer siz de Samsung internet browser için uyumlu cihaza sahipseniz ve uygulamayı indirmek İstiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayabilir, Play Store üzerinden güvenli bir şekilde uygulamayı telefonlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.