Samsung'un Katlanabilir Modeli Ne Zaman Gelecek?

Samsung'un katlanabilir telefon modelleri oldukça dikkat çekerken şimdi yeni gelen iddialarda telefonların dünya mobil kongresinde tanıttı.

Önümüzdeki dönemlerde yapılacak konferans itibariyle Samsung'un yeni projesini görebilmemiz mümkün olacak. Bugüne kadar pek çok farklı bilginin sızdırıldığı telefonlar ile farklı bir kullanım sunacak. Bu açıdan özellikle küçük boyutlarda olacak ve böylece kolay bir şekilde kullanılabilecek telefonun katlanarak açılabilmesi bu konuda büyük telefon kullanmak isteyenler için de cazip bir seçenek yaratacak.

MWC'de Gelebilir!

Konu ile ilgili paylaşılan son bilgilerde katlanabilen bir ekrana sahip akıllı telefon prototipinin Samsung tarafından hazırlandığı ve bu prototipin ilk olarak Dünya Mobil Kongresi'nde piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu açıdan bakıldığında kullanıcılar için oldukça cazip bir telefon olarak piyasaya sunulacak Samsung'un yeni modeli, beklentileri karşılaması halinde yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.

Şu an için telefonun özellikleri ve tasarımı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Fakat Dünya Mobil Kongresi'ne çok az bir süre kala oldukça önemli bir iddianın bu şekilde sızdırılması önümüzdeki günler için de önemli bir ipucu sunuyor. Bu açıdan gelecekte Samsung tarafından katlanabilir bir telefonun tanıtılması şu an için sürpriz olarak değerlendirilmiyor.

Katlanabilir telefonlar pek çok farklı marka ile de gündeme gelmiş olsa da bugüne kadar somut bir adım atan firma bulunmuyor. Fakat özellikle Samsung cephesinden gelen haberler katlanabilir telefon konusunda son aşamalara girildiğini gösteriyor.