Samsung Galaxy J3 2017 Özellikleri Ve Fiyatları Sızdırıldı

Samsung Galaxy J3 2017 modeli ile ilgili görseller ve yeni özellikler paylaşıldı.

Uzun zamandan beri Samsung Galaxy J3 modeli gündemde dikkat çekiyor. Yapılan son açıklamalar ile birlikte telefonun satışa hazır hale geldiğini doğrulanırken, sızdırmalar sonrasında telefon için merak edilen tüm detaylar öğrenildi. Yapılan açıklamalara göre telefonlarda önceki versiyonlara göre daha yüksek özellikler kullanılacak.

Samsung'un en düşük bütçeli cihazlarından bir tanesi olan j3 düşük bütçesine rağmen yüksek özellikleriyle de kullanıcılar için cazip bir alternatif yaratıyor. Açıklamalara göre telefonda yer alacak olan yongaseti Samsung tarafından üretilen Exynos 7570. Telefonda 16 megapiksel arka kamera ve 16 megapiksel ön kamera ile kullanıcılara alternatif bir cihaz yaratan Samsung, donanımda daha yüksek bir performans hedefliyor.

Donanımlar Etkileyici

2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı ile sunulan cihazda tüm bu özellikler düşük bütçeli bir telefon için oldukça makul seviyelerde. Telefonun özellikleri ve teknik detayları paylaşıldıktan sonra etiket fiyatı da duyuruldu. Açıklamalara göre telefonun etiket fiyatı 200 Euro olacak. Bu bakımdan ülkemizde bin TL nin altında satılabilecek telefonlardan bir tanesi olacak Samsung Galaxy j3 2017 kullanıcı dostu yapısıyla da telefondan beklentileri çok fazla olmayan kişilere alternatif yaratacak.

Cihaz için paylaşılan bu bilgiler gündemde beklentileri artırdığı gibi önümüzdeki günlerde resmi satış sürecinin başlamasının ardından telefonun daha fazla dikkat çekmesi bekleniyor.