Samsung Çift Ekrana Sahip Kapaklı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Samsung uzun zamandan beri çift ekranlı kapaklı bir telefon üzerinde çalışırken yeni telefon için önemli sızdırmalar yapıldı.

Samsung tarafından bugüne kadar yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli modellere imza atılırken markanın yeni hedefinin çift ekrana sahip kapaklı bir telefon üretmek olduğu belirtildi. Özellikle bu kapaklı telefon için uzun zamandan beri çalışmalar yaptığı ortaya çıkan marka, daha geniş bir ekran sunabilmek adına yanlara açılan iki kapakta da ekran sunmayı hedefliyor. Böylece oyun oynamak isteyen ya da daha farklı işlemleri yapabilmek isteyenler üç farklı ekran üzerinden ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Sertifikasyonlarda Görüldü

Geçtiğimiz günlerde özel bir sertifikasyon sürecinde rastlanan telefonun Samsung'a ait kapaklı telefon olduğu belirtilirken, bu iddialar oldukça dikkat çekmeyi başardı. İddialara göre Samsung tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü model SM-G9298. Bu seri numarası ile piyasaya giriş yapan marka özellikle telefon için şu anda sertifikasyon süreçlerini sürdürüyor. Bu aşamanın sonrasında ise piyasaya sunulması beklenen kapaklı telefon, tüm beklentileri karşılaması halinde yüksek satış rakamlarına ulaşabilir. Öyle ki akıllı telefon dönemine geçilmesi ile birlikte kapaklı telefonlara çok sık rastlanmazken Samsung hem nostaljik hem de daha iddialı bir modeli piyasaya sunmaya başaracak.

Bugüne kadarki süreç içerisinde hep konuşulan fakat bir türlü tanıtımı gerçekleşmeyen modelin Bu sefer tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.