Rüzgar'ın Kalbi final bölümüyle ekranlara gelecek

Büyük umutlarla başlayan bir dizi daha kısa sürede ekranlara veda ediyor. Fox TV'de yayınlanan Rüzgar'ın Kalbi, 254 Ekim Pazartesi akşamı son kez seyirciyle buluşacak.

Yayından kaldırılan dizinib başrol oyuncusu Burak Serdar Şanal, sitem dolu bir not paylaştı.

Fox TV’de 20 Ağustos Cumartesi günü yayın hayatına başlayan ve başrollerini Burak Serdar Şanal ile Deniz Baysal'ın paylaştığı Rüzgar'ın Kalbi dizisi, 9’uncu bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Daha önce cumartesi günleri yayınlanan dizinin geçen hafta yayın günü değişmiş ve pazartesi gününe alınmıştı. Pazartesi akşamları birçok kanalda reytingleri yüksek dizilerin yayınlanması nedeniyle, Rüzgar'ın Kalbi'nin reytinglerinde haliyle düşüş yaşandı. Dizinin yayın hayatına son verildiği öğreildi.

"100 KİŞİLİK EKİP İŞSİZ KALDI"

Dizinin başrol oyuncusu Burak Serdar Şanal, karara ilişkin sosyal medya üzerinden sitem dolu sözler sarf etti. Şanal, paylaşımında şunları yazdı: "Aylardır emek verdiğimiz Rüzgar'ın Kalbi dizi projesi, sizlerin sayesinde haftalarca 1. olduğu halde yayın günü değiştirilmiştir. Haliyle aynı başarıyı gösterememiş ve yayından kaldırılma kararı alınmıştır. 9. bölüm final bölümümğzdür. Gecesini gündüzüne katıp, 140 dakika dizi çekip, üstüne işsiz kalan 100 kişilik ekibime, yapımda emeği geçen herkese ve özellikle sizlere teşekkürler. Saygılar..."

Hürriyet’te yer alan habere göre, başrollerinde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman gibi isimlerin yer aldığı; yapımcılığını Filmevi Yapım’ın, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği “Rüzgarın Kalbi”nin final bölümü 24 Ekim Pazartesi saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında yayınlanacak.