Pro Evolution Soccer 2018, en iyi deneyimi PC platformunda sunacak

Futbol oyunları arasında en çok tercih edilen Pro Evolution Soccer 2018 versiyonu ile bilgisayarlara gelmeye hazırlanıyor.

Futbol oyunlarında KONAMİ tarafından piyasaya sunulan Pro Evolution Soccer, bugüne kadarki en iyi futbol serilerinden bir tanesi olurken, yeni versiyon ile birlikte bugüne kadarki en iyi futbol oyununun piyasaya sunulacağı belirtildi.

Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte duyulan bu gelişme, özellikle oyun hayranlarında büyük bir heyecan yaratmış durumda. 2018 olarak adlandırılacak yine oyunun ne zaman piyasaya sunulacağı net olarak bilinmese de özellikle kullanıcıların bugüne kadarki en a3kıcı ve kaliteli grafiklere sahip bir futbol oyununu oynama şansını elde etmesini sağlayacak.

Özellikle konu ile ilgili KONAMİ tarafından yapılan açıklamalar FIFA ve PES arasındaki rekabet için de yeni bir tartışma başlattı. Öyle ki en iyi futbol oyunu olma noktasında Pro Evolution Soccer en iyi olma iddiasını taşıyor ve bu konuda FIFA sevenlere karşı oldukça iddialı bir giriş yapılıyor. beklentilerin gerçekleşmesi ve belirtildiği gibi yüksek özelliklere sahip bir şekilde oyunun piyasaya sunulması, bu konuda oldukça dikkat çekebilir ve fark yaratabilir.

KONAMİ Oyunu Ne Zaman Sunacak?

Oyunun ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili farklı iddialar bulunurken, özellikle son günlerde paylaşılan bilgilere göre 14 Eylül 2018 tarihi itibariyle yeni futbol oyunu piyasaya sunulacak. Bu bakımdan bir yıllık süre içerisinde kullanıcıların yeni oyun hakkında sürekli yeni bilgiler alabilmesi mümkün.