Poyraz ve Ayşegül'ün karşılaşmasında gözyaşları sel oldu

Kanal D’nin başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı fenomen dizisi Poyraz Karayel’de dün akşam nefesler tutuldu.

İkinci sezonun sonunda cenaze töreni gerçekleştirilen ve öldüğüne inandırılan Poyraz Karayel karakteri üçüncü sezonun ilk bölümünde Ayşegül’ün (Burçin Terzioğlu) düğününde ortaya çıkmıştı.

Yeni bölümü merakla beklenen dizide bu kez Poyraz’ın (Poyraz Karayel) ölmediğini öğrenecek olan yeni evli Ayşegül ve Poyraz’ın buluşması merakla beklendi. Poyraz ve Ayşegül karşı karşıya geldiğindeyse nefesler tutuldu.

Ayşegül ve Poyraz ilk kez hastanede karşılaştılar. Göz yaşlarının sel olduğu ve ekran başındakilere de duygu dolu anlar yaşatan sahne çok güzel eleştiriler aldı.

‘Oynamıyor, yaşıyor’

Burçin Terzioğlu kendi instagram hesabında bölüm sonunda Poyraz ve Ayşegül’ün karşılaşmasına dakikalar kala çekilmiş bir set fotoğrafını paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafın altında Terzioğlu’nun oyunculuğunu ve güzelliğini öven binlerce yorum yapıldı.

İnstagram hesabında yayınladığı kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafın altına İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun ilk karşılaşma sahnesindeki performansları seyirciden tam not aldı.

Terzioğlu’nun hayranları oyunculuğunun dünya standartlarında olduğunu ve ‘oynamadığını yaşadığını’ ifade eden yorumlar yazdılar.

Bazı hayranlar da çiftin gerçek hayatta da birlikte olmasının duygu yüklü sahnelere olumlu etkilerinin olabileceğinden bahsetti.
Star Gündem