Poyraz Karayel'i 3. sezonda neler bekliyor?

Poyraz Karayel’in 3. sezonunun 2. fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel'in yeni sezonunun ilk bölümünün 21 Eylül tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Kanal D’nin iki sezondur büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Poyraz Karayel 21 Eylül Çarşamba günü 3. sezonuyla sevdikleriyle yeniden buluşacak. Geçtiğimiz sezonda baş karakter Poyraz’ın ölümü ve ardından cenaze töreniyle sonlandırılan final bölümünde birçok seyirci Poyraz Karayel karakterini canlandıran İlker Kaleli’nin diziden ayrılıp ayrılmadığını merak ediyordu.

Yaz boyunca üretilen teoriler ve senaryo tahminleri Poyraz’ın ölüp ölmediğini sorguluyordu. İzleyici başlarda ihtimal vermese de İlker Kaleli’nin diziden ayrılmış olabileceğini düşünmeye başlamışken Kaleli’nin Poyraz’a hayat vermeye devam edeceği öğrenildi.

3. sezonda yeni bir oyuncu kadrosu ve bambaşka hikayeleri ile sevenleriyle buluşacak olan Poyraz Karayel’in yeni sezonunda yer alacak üç yeni isim belli oldu. Birisi genç ve yetenekli oyuncu Funda Eryiğit birisi başarılı ve deneyimli oyuncu Poyraz’ın annesini canlandıracak olan Ayda Aksel ve diğer kişi de diziye en son eklenen sevilen oyuncu İlker Aksum.

Yeni sezon için Poyraz karakterinin Boris’in adamlarından saklanmak için ölü taklidi yapmış olduğu uzunca bir süre ortadan kaybolduğu ve sonra yeniden döneceği gibi tahminler kulaktan kulağa yayılıyor.

3. sezonunun 2. tanıtım fragmanında da Ayşegül'ün Poyraz'ın ölümünün ardından neler yaşadığına dair simgesel görüntüler içeren bir dört mevsim derlemesi yer alıyor.