Poyraz Karayel ekranlara veda ediyor

Başrollerini Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli ve Musa Uzunlar'ın paylaştığı Kanal D'nin fenomen dizisi Poyraz Karayel için 82. bölümde final kararı alındı.

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi ve heyecanla merak edilen ancak 3. sezonunda eski heyecanı ve olay döngüsünü diri tutamayarak reyting kaybetmeye başlayan dizi sezonu tamamlamadan ekranlara veda edecek. 82. bölümüyle 1 Mart 2017 tarihinde ekranlara veda edecek olan dizinin kadrosundaki oyuncular ve set ekibinden veda konuşmaları gelmeye başladı bile.

Hayranlarını üzüntüye boğan haberleri oyuncular da veda paylaşımlarıyla onayladı. Dizinin senaristi Ethem Özışık da son olarak kişisel instagram hesabından öykü ekibiyle bir veda fotoğrafı paylaştı. Öncesinde de 'bitiyoruz albayım' tweetiyle Poyraz Karayel'in ekran macerasının sonuna yaklaşıldığını sevenleri ve takipçileriyle paylaşmıştı.

Veda paylaşımlarından biri de dizinin en sevilen karakterlerinden Zülfikar'a hayat veren Celil Nalçakan'dan geldi. Nalçakan dizide Poyraz'ın kız kardeşi hacker Meltem'i canlandıran partneri ve yakın arkadaşı oyuncu Hare Sürel'le birlikte olan bir fotoğrafını paylaşarak altına 'Her şey bitebilir ama arkadaşlık bitmez. Meltem mekan, hep gün!' notunu düşerek dizinin 3 bölüm sonra biteceğini onayladı.

Nalçakan ve Sürel'in hatrı sayılır hayran kitlesi fotoğrafın altındaki yorumlarda ne kadar üzgün olduklarını ve dizinin bitmesini istemediklerini paylaştılar.

Poyraz Karayel 7 Ocak 2015 tarihinde başladığı ekran macerasına 1 Mart 2017 tarihinde eşsiz bir finalle son vermeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerde dizi ekibinin 'Girişim' ile ilgili olayı çözmesi bekleniyor. Poyraz Karayel'in 80. bölümü ise 15 Şubat Çarşamba günü Kanal D ekranlarında saat 20.00'de sevenleriyle buluşacak.

Star Gündem