Pokemon Go İçin Dev Güncelleme Geliyor

Pokemon Go'nun yapımcıları, bu hafta yeni canavarların oyuna dahil edileceğini duyurdu.

Önümüzdeki birkaç gün içinde, Chikorita, Cyildequil ve Totodile gibi 80'den fazla yeni Pokemon keşfedilecek. Yeni canavarlar için Johto bölgesine gidilmesi yeterli olacak. Özellikle 80 yeni Pokemon'un oyuna eklenecek olması, bu konuda hayranları da heyecanlandırmış durumda. Zira bugüne kadar farklı pokemonlar ile savaş içerisine giriş yapan oyuncular, yeni pokemonlar ile birlikte rekabette daha fazla heyecan yaşayabilecek.

Cinsiyetlere Göre Yeni Pokemonlar Gelecek

Cinsiyete özgü varyasyonları olan Pokemon'lar da artık oyunda görülmeye başlayacak. Pokemonunuzu geliştirmek için daha fazla fırsat da oyuna eklenecek. Örneğin, Kanto bölgesinde başlangıçta keşfedilen bazı Pokemon, Johto bölgesinde yaşayan Pokemon'lara dönüşebilecek.

Yeniliklerden bir tanesi de PokeStops için. Yeni Evolution ürünlerine özellikle dikkat edilmeli. Çünkü bazı Pokemonlar geliştirebilmek için oyuncuların bunlara ihtiyacı olacak ve bunların biriktirilmesi gerekecek.

Uygulamada bazı güncel Pokemon karşılaşma oyunları da olacak. Bu yüzden canavarları yakalamaya çalıştığınız zamanlarda yeni ve farklı tepki görülebilir. Yeni yakalama taktikleri sayesinde kullanıcılar, oyun içerisinde çok daha farklı bir deneyim elde edebilecek.

Son olarak oyunda dikkat çeken yeniliklerden bir tanesi de avatarının geliştirilebilmesi. Yeni bir şapka, gömlek, pantolon ve geniş bir gardıroptaki diğer öğelerle özelleştirilebilir. Bu bakımdan oyunda ciddi yeniliklerin geleceği güncelleme, Pokemon GO için iyi bir güç sağlayacak.