Pegasus’tan görülmemiş kampanya: ‘12,99 liraya uçak bileti’

Pegasus Hava Yolları görmediğiniz yer kalmasın diye görülmemiş fiyatlarla uçak bileti satışına başladı. Biletini erken alan ucuza uçuyor!

Pegasus Hava Yolları, biletlerini 5-8 Eylül tarihleri arasında uçuş tarihinin öncesinde biletlerini temin eden seyahatseverler, kış aylarında yurt içinde 12,99 liradan, yurt dışında da 21,99 dolardan başlayan fiyatlarla uçma olanağı elde ediyor.

Pegasus’un kampanya ile ilgili yapmış olduğu açıklamaya göre, Pegasus, Türkiye’deki en ucuz uçak bilet fiyatlarını barındıran bir kampanya başlattı. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, biletlerini 5-9 Eylül tarihleri arasında “flypgs.com” adresinden ya da şirketin mobil uygulamasından aldıklarında 1 Kasım 2016 ile 25 Mart 2017 tarihleri arasında görülmemiş uygunluktaki fiyatlarla uçacaklar.

Kampanya kasım başından mart sonuna kadar olan uçuşları kapsıyor

Pegasus'un yeni kampanyası, kasım başından mart sonuna kadarki tüm kış uçuşları için geçerli olacak. Yolcular, yeni kampanya ile Pegasus'un 33'ü yurt içinde, 69'u yurt dışında olmak üzere toplam 40 ülkedeki 102 uçuş noktasında kış tatillerini geçirebilecek, iş, aile, akraba ziyaretleri için düşük maliyetli uçak biletlerinden faydalanabilecek.
AA