Outlook Mobil Uygulamasına Güncelleme Geldi

Outlook için yapılan son açıklamalarda, uygulamanın mobil için güncelleme aldığı belirtildi.

Outlook kullanan kişiler için mobil uygulamalar büyük bir kolaylık sağlıyor. Farklı mail hesaplarının kontrol edilebilmesi adına kişilerin tercih ettiği Outlook mobil uygulaması, iOS ve Android için yeni bir güncelleme ile geldi. Güncellemede tasarım açısından ciddi değişikliklerin yapıldığı göze çarparken, artık Outlook mobil, daha kolay bir tasarımla kullanıma sunulacak.

İki Sistemde De Güncellendi

Outlook için yapılan güncelleme Android ve iOS işletim sistemi için güncellemenin sunulduğu ifade edildi. Bu bakımdan Outlook kullanan kişiler, işletim sistemi sınırlaması olmaksızın yeni uygulamayı kullanabilecek.

Güncelleme ile birlikte pek çok farklı yeniliğin sunulması beklense de bugüne kadarki süreç içerisinde sadece görsel açıdan düzenlemenin yapıldığı ifade edildi. Outlook için yapılan değişiklik, çok ciddi bir değişim yaşandığını gözler önüne sererken açıklamalarda kullanımın artık çok daha kolay olacağı ifade edildi.

E-Posta Yanıtlama Özelliği Yenilendi

Outlook için yapılan değişimlerde aynı zamanda e-posta yanıtlama özelliğine de yenilikler getirildi ve artık sistem daha hızlı bir şekilde çalışıyor. Bu bakımdan getirilen yeniliklerin sistemin hızlı çalışması adına da ciddi bir avantaj yarattığı söylenebilir. Uygulamanın yeni versiyonunda şu an için arama bölümünün olmadığı ifade edilirken, önümüzdeki dönemlerde yapılacak güncellemeler ile birlikte Outlook arama noktasında da gerekli desteği alabilmiş olacak.