OnePlus 3 ve 3T OxygenOS Beta Güncellemesi Geldi

OnePlus 3 ve 3T OxygenOS Beta güncellemesi için resmi açıklama geldi. İşte konuyla ilgili detaylar.

OnePlus 3 ve 3T OxygenOS Beta güncellemesi için resmi açıklama yapıldı. Resmi açıklama ile birlikte birçok yeni özelliğin getirildiği görülürken, yeni sistem pek çok kullanıcı için de yenilik sağlayacak. 3 ve 3T telefonları için yeni OxygenOS açık betalar (OnePlus 3 OnePlus 3T Beta 12 ve Beta 21) bugüne kadar oldukça dikkat çekerken, son yayınlanan Beta, uygulamalar, optimizasyon ve hata düzeltmeleri için güncelleme getiriyor.

OnePlus 3 OxygenOS Açık Beta 21’de Neler Var?

Yayınlanan yeni güncelleme Beta 21 olarak adlandırıldı. Buna göre paralel uygulamalar adı ile yayınlanan yeni versiyon, bu özelliği ile dikkat çekti. Aynı uygulamanın paralel sürümünü ayrı bir hesap kullanarak çalıştırmanıza olanak tanıyan yeni paralel uygulamalar özelliği yeni bir dönem başlatacak. Üstelik şu anda bu, Facebook, Twitter, Whatsapp ve Instagram'ı (ve birkaç popüler uygulamayı) tarafından destekleniyor. Bunun dışında önemli güncellemeler se şöyle;

Başlatıcı V2.1.5'e güncellendi:

Optimize edilmiş ana ekran klasörü simgesi

Klasörler için yeniden tasarlanan kullanıcı ara yüzü,

Klasörler arasında sola veya sağa kaydırarak geçiş yapma kısa yolu

Çift parmaklı slayt desteği

Galeri V1.8'e güncellendi

Hafif tema desteği

RAW formatındaki resimlerin açılması

Dosya Yöneticisi V1.7.1'e güncellendi

Uzun süreli arama öğeleri düzenleme işlemlerini de gösterecek

Optimizasyonlar cephesinde ise bazı yenilikler var. Açıklamalar göre aynı kişiden gelen arama geçmişleri artık birleştirilecek.