Office 365 İçin Microsoft Planner Uygulaması Geldi

Microsoft planlayıcı olarak çevrilebilecek Microsoft Planner Android ve iOS için sunuldu.

Microsoft Office 365 kullanıcıları için Microsoft Planner, Android ve iOS aygıtlarında resmen kullanıma sunuldu. Görev yönetimi uygulaması olarak da tanımlanabilecek cihaz Office 365 iş veya okul aboneliği gerektiriyor. Aynı zamanda Microsoft Planner uygulaması Office 365 kişisel hesaplarını desteklemiyor.

Microsoft Planner Ne İşe Yarayacak?

Planlayıcı, ekibinizin yeni planlar oluşturmasını, görevleri organize etmesini ve atamasını, dosyaları paylaşmasını ve ilerleme hakkında güncellemeler almasını kolaylaştırıyor. Geçen yıl Haziran ayında Office 365 kullanıcıları için sunulsa da Microsoft Planner uygulaması mobile ancak geçti.

Mevcut planlayıcı kullanıcıları, planlarını görüntülemek ve güncellemek için bu tamamlayıcı uygulamayı mobil cihazlarında da kullanabilir. Planlarınızı web uygulamasında oluşturduktan sonra, mobil deneyimlerinizde bu planları görüntüleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Microsoft, önümüzdeki aylarda mobil uygulamadan yeni planlar oluşturma noktasında geliştireceğini söyledi. Böylece sadece web üzerinden proje oluşturma zorunluluğu da ortadan kaldırılacak.

Microsoft Planner Uygulamasını Kimler Kullanacak?

Planner uygulaması için özel abonelikler gerektiği gibi aşağıda yer alan paektlere sahip kullanıcılar mobilde Microsoft Planner uygulamasını kullanabilecek.

Office 365 Enterprise E1-E5

Business Essentials

Business Premium

Education