Nurella'ya kanser şoku!

Türkiye'nin sevilen yüzü modacı Nur Yerlitaş'a meme kanseri teşhisi kondu.

Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın meme kanseri olduğu ortaya çıktı. Memesinde kitle tespit edilen Yerlitaş'a yapılan detaylı kontrollerin ardından 'meme kanseri' teşhisi kondu. Hastalığın ilk evresinde olan Yerlitaş, dün ameliyat geçirdi.

"BAZEN HAYAT BİZE SÜRPRİZLER YAPAR"

Yerlitaş, sosyal medya hesabından, gözleri yaş dolu bir kadın fotoğrafı paylaşarak; “bazen hayat bize süprizler yapar” notunu düşmüştü.

Kafa karıştıran bu paylaşımın ardından Demet Akalın’ın da ‘Bu gece bütün dualarım seninle Nur ablam’ yazarak, Yerlitaş için ‘dua’ istemişti. Hastanede Nur Yerlitaş'ı ziyaret eden Demet Akalın, paylaştığı fotoğrafın altına 'Serdar hocamla Nurellam kontrolde, o kötü kelimeyi lütfen yazmayın morali bozuluyor Nur'umun. Her şey çok güzel olacak dostları yanında.' diye not düştü.

ERSOY, YERLİTAŞ'IN YANINA KOŞTU!

Yerlitaş, Maslak'taki bir hastanede operasyon geçirdi. Kötü haberi duyan Bülent Ersoy hastaneye koştu. Ünlü sanatçı “Nur dün beni arayıp helallik istedi” diye konuştu. “Duymayan Kalmasın”a konuşan Mehmet Ali Erbil ise Yerlitaş’ın meme kanserine yakalandığını söyleyerek: “Nur’un en büyük şansı, hastalığın daha birinci evresinde kontrole gitmesidir. Sağ göğsünde kist varmış. Morali çok iyi.” dedi.

Habertürk