Notebook 9 Pro! Tanıtıldı

Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı tanıtım ile birlikte notebook 9 Pro modelini görücüye çıkardı.

Uzun zamandan beri gündemde konuşulan Notebook 9 Pro modelinin tanıtılması ile birlikte bu konuda beklentilerin oldukça arttırıldığı yeni cihaz, tanıtım sonrasında da herkesi etkiledi. Konu ile ilgili yapılan tanıtımlarda, cihazda 7. nesil İntel Core i7 işlemci nin kullanıldığı belirtilirken, 8 GB RAM ile performans noktasında oldukça üst seviyelere ulaşıldığı görüldü. Üstelik RAM’in yetersiz gelmesi halinde kullanıcıların alternatifleri değerlendirmesi mümkün. Bu alternatifler kapsamında ise 16 GB RAM bulunuyor. Bu bakımdan yeni notebook modeli ile kullanıcıların performans anlamında hiçbir problemi kalmayacak.

2 Versiyonu Var

13 inç ve 15 inç gibi iki farklı versiyon ile piyasaya sunulacak telefonlarda, kullanıcılar tercihlerine göre seçim yapabilecek. Bu açıdan ihtiyaçların karşılanması adına tüm detayların düşünüldüğü yeni Notebook modelinde kullanıcıların beklentileri tam anlamıyla karşılanabilecek.

Bugüne kadarki süreç içerisinde yaptığı tanıtımlar ile dikkat çekmeyi başaran Samsung, aynı zamanda yeni cihazı ile birlikte beklentileri oldukça arttırmış durumda. Notebook 9 Pro modelinde etiket fiyatının 1500 dolara kadar çıkması bekleniyor. Bu bakımdan kullanıcılar yeni cihazı satın alma noktasında biraz zorlanabilir. Fakat mevcut şartlar göz önünde bulundurulduğunda yeni cihaz performans anlamında oldukça üst seviyede olduğundan dolayı kullanıcıların uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir cihazı istemesi halinde fiyat çok fazla sorun olmayacak.