Nokia Vodafone İle Gelecek

Nokia tarafından piyasaya sunulan yeni telefon modellerinin Vodafone ile Türkiye'de satışa çıkarılabileceği belirtildi.

Özellikle Vodafone ve HMD Global tarafından yapılan son açıklamalarda, akıllı telefon dünyasında ses getirecek bir işbirliğine gidileceği ve Pazartesi günü itibariyle bu işbirliği için ortak bir basın toplantısının yapılacağı belli oldu. Bu açıklamalar ile birlikte Nokia marka telefonların Türkiye'de satış sürecinin resmen duyurulması beklenirken, Vodafone ile yapılacak anlaşmalar sayesinde kullanıcılar Vodafone üzerinden bu yeni telefon modellerini satın alabilecek.

İddialar Doğru Çıktı

Uzun zamandan beri bu konuyla ilgili farklı iddialar gündeme gelirken yapılan açıklamalar yine bu konudaki çok soru işaretleri giderilmiş oldu. Vodafone Türkiye tarafından gönderilen basın davetiyeleri ile birlikte basın toplantısının olacağı ve basın toplantısıyla birlikte tüm detayların ön plana çıkacağı belirtildi. Özellikle toplantıda tarafların kullanıcılara nasıl bir teklif sunacağı oldukça dikkat çekiyor.

Özellikler Nokia marka telefonların, Türkiye'de satışa sunulacak olması dikkat çektiği gibi kullanıcıların bu konuya ilgi göstermesi bekleniyor. Pazartesi günü itibariyle yapılacak toplantı Vodafone ve HMD’nin gelecekteki satışlarına oldukça etki yapacak.

Türkiye'de bu haberleri gündeme gelmesi ile birlikte kullanıcıların Nokia marka telefonlara ilgi göstereceği net bir şekilde görüldü. Önümüzdeki günlerde yapılacak satışlar, Nokia'nın Türkiye'de yeniden ön plana çıkmasını sağlayabilir.