Netflix Dizisinde Başrolde Çağatay Ulusoy Yer Alabilir

Netflix tarafından Türkiye'de yeni bir dizinin başlayacağı belirtilirken, özellikle bugün gündemde çok farklı iddialar yer aldı.

Hürriyet'te yer alan ve Onur Baştürk imzası taşıyan bir haberde Netflix’in üstleneceği Türk dizisinde başrol olarak Çağatay Ulusoy'un olacağı iddia edildi. Özellikle bu yıl İçerde dizisinde yer alarak büyük bir ilgi çeken ve Türk televizyonlarının en çok beğenilen oyuncularından birisi olduğunu tekrar tekrar bizlere gösteren Çağatay Ulusoy, bu sezon itibariyle dizi projesinin sonlanacak olması nedeniyle iddiaların oldukça güçlenmesini sağladı.

Netflix Dizisi İddialı Olacak

Netflix tarafından Türkiye'ye özel olarak çekilecek yeni dizide Çağatay Ulusoy'un baş karakter olacağı belirtildi. Fakat bu konuda herhangi bir bilgi doğrulanmadığından dolayı şu an için büyük bir soru işareti oluşturulmuş durumda. Geçtiğimiz dönemlerde Netflix tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte dizinin çekileceği net bir şekilde paylaşıldığından dolayı şu anda iddialar oldukça güçlü durumda.

Dizinin konusu ve dizide yer alacak diğer oyuncular net bir şekilde paylaşılmamış olsa da Çağatay Ulusoy'un yer alacak olması şimdiden dizi projesinin dikkat çekmesini sağladı. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan Netflix dizisinin izlenme oranlarının yüksek olacağını söylemek mümkün. Üstelik dizinin sadece Netflix üzerinden yayınlanacak olması uygulamanın Türkiye'deki kullanım oranlarının da artmasını sağlayacak. Bu bakımdan Çağatay Ulusoy gibi çok önemli oyuncuların dizi projesine dahil edilmesi projenin ve Netflix’in izlenme oranlarını ciddi derecede artırabilir.