N5 Suites projesi yatırımcısını bekliyor

Özyurtlar İnşaat’ın Avcılar’da konumlandırdığı N5 Suites otel ve residence projesi satışa çıktı.

Özyurtlar İnşaat’ın İstanbul’un parlayan yıldızı Avcılar’da hayata geçirdiği N5 Suites otel ve residence projesi yatırımcısıyla buluşmak için hazır.

29 bin metrekare alana sahip olan projede stüdyo daireler 40 metrekareden başlıyor. 1+1dairelerin büyüklüğü ise 75, 80 ve 87 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, zamanında teslim edilen dairelerin yatırımcısına avantaj sağladığını belirterek, güven veren işlerle bir marka haline geldiklerini açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Başkan Özyurt,

"Şu anda dört projenin inşaat çalışmalarını bir arada yürütüyoruz. Önümüzdeki günlerde pek çok projemizi daha yatırımcısıyla buluşturmaya başlayacağız" ifadelerini kullanan Özyurt, 16 kattan oluşan projede 321 konut ve 8 iş yeri bulunduğu bilgisini paylaştı.

“Hem konut hem de yatırım için ideal bir proje”

Özyurt, "Projede yer alan stüdyo daireler 40 metrekareden oluşuyor. 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 75, 80 ve 87 metrekare arasında değişiyor. Bölgede dikkatleri üzerine çeken avantajlı bir proje olan N5 Suites'ın tüm özelliklerinin yanı sıra lokasyon gücü ile hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayanlar için ideal bir proje" şeklinde konuştu.

Ev rahatlığı otel konforuyla birleşti

Özyurt, projede kaliteli bir yaşam için her şeyin düşünüldüğünü, yüzme havuzu, fitnesscenter, sauna, hamam, restoran, snack lobi bar, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildiğini ve ev rahatlığına otel konforuna taşıdıklarını ifade etti.

Ulaşımın merkezinde

Özyurt, projenin metrobüs durağına ve toplu taşıma araçlarına 2 dakika yürüme, Avcılar İDO, TÜYAP ve Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakikalık mesafede olduğu bilgisini verdi.
AA