Muslera Başakşehir maçında oynamayacak

Galatasaray'da devre arası antrenmanlarında sakatlanan ve ağrıları artan kaleci Muslera, Medipol Başakşehir maçında oynatılmayacak.

Galatasaray teknik ekibi, Antalya’daki devre arası kampında sakatlanan ve maçlara özel eldivenle çıkan Fernando Muslera'yı ağrılarının artmasından dolayı Medipol Başakşehir ile oynanacak kupa maçında oynatmama kararı aldı.

YALÇIN DÜMER: "BİR MAÇI DA MUSLERA OLMADAN KAZANIN"

Spor yazarı Yalçın Dümer, bu gelişmenin ardından yaptığı değerlendirmede,"Tüm takım Muslera'ya güveniyor. Bir maçı da Muslera olmadan kazanın" dedi.

Antalya’daki devre arası kampında serçe parmağı kırılan ve maçlara özel eldiven ile çıkan Galatasaray'ın 1 numarası Muslera, antrenmanda aynı bölgeye hafif bir darbe aldı. Darbeden sonra ağrıları artan Fernando Muslera, hafta sonunda oynanacak kritik Medipol Başakşehir maçında riske edilmeyecek.

Kale Cenk Gönen'de

Galatasaray Teknik Heyeti ve Sağlık Kurulu, Uruguaylı kaleciyi Başakşehir ile oynanacak kupa maçında riske etmeme, dinlendirme kararı aldı. Bu son dakika gelişmesi üzerine Medipol Başakşehir maçında Galatasaray kalesini Cenk Gönen koruyacak.

Fanatik