Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrosunda beş yeni isim

Star TV’nin geçen sezon başlayan ve yeni sezonda da sürdürülmesi planlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinin kadrosuna beş yeni isim dahil oldu.

Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinin kadrosuna, Nurgül Yeşilçay, Mehmet Günsür, Canan Ergüder, farah Zeynep Abdullah ve Burak Yamantürk de dahil oldu.

Geçtiğimiz sezonda iddialı bir giriş yapan ancak beklentileri tam karşılamayan dizinin gelecek sezonda da süreceği kesinleşti. Dizi kadrosu iyiden iyiye değişecek. Kösem’i canlandıran Beren Saat’in yerine usta oyuncu Nurgül Yeşilçay geçecek. Dizinin yeni kadrosuna Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüder, Mehmet Günsür ve Burak Yamantürk gibi yeni isimler de dahil olacak.

Dizide Kösem Sultan’ı canlandıran oyuncu Beren Saat’in yerine belirli bir zaman atlamasından sonra usta oyuncu Nurgül Yeşilçay gelecek. Yeni sezonda kösem rolünü Yeşilçay canlandıracak. Muhteşem yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa Çelebi’ye hayat verecek.

Son zamanların en dikkat çeken oyuncularından Canan Ergüder de kösem kadrosuna dahil oldu. Ayrıca son zamanların başarılı ve genç yeteneklerinden Farah Zeynep Abdullah ve Burak Yamantürk de dizi kadrosuna dahil edildi.