Motorola'nın Yeni Amiral Gemisinden Sızıntılar Var!

Motorola tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü yeni amiral gemisi için sızdırma yapıldı. İşte detaylar.

Son dönemlerin özellikle mobil sektörün en hareketli markalardan bir tanesi olan Motorola, yeni amiral gemisi için çalışmalarını hızlandırıyor. Yeni amiral gemisinde şartları değiştirmek ve daha iyi bir cihaz sunabilmek isteyen marka, bu konuda hızlı ve titiz bir şekilde çalışmalar yaparken paylaşılan son bilgilerde yeni telefon ile ilgili pek çok farklı detay sızdırıldı.

Moto Z2 Force Nasıl Gelecek?

Özellikle Moto Z2 Force olarak adlandırılacak yeni telefon modelinin üstün özelliklere sahip olacağı ve bu sayede kullanıcıların beklentilerini karşılanabileceği ifade edildi. Markalar tarafından geliştirilen telefonlarda özellikle donanımlar sürekli yükseltilirken, Motorola yeni telefonunu daha iyi hale getirebilmek adına bu konuda oldukça önemli geliştirmeler yapmış durumda.

Yapılan sızdırmalarda özellikle telefon için tasarım detayları gösterilirken, telefonun nasıl görüneceği ve piyasaya nasıl sunulacağı da böylece şimdiden öğrenilmiş durumda. Yapılacak tanıtım çalışmaları sonrasında tanıtımı gerçekleştirilecek olan telefonun sızdırmalarda görüldüğü gibi olması bekleniyor. Bu bakımdan Motorola'nın yeni amiral gemisini bekleyen kullanıcılar için şu anda yapılan sızdırmalar büyük bir imkan sağlamış durumda. Yeni telefon modelini satın almak isteyen kişiler şimdiden tasarımı görebildiği gibi bu sızdırma her ne kadar Motorola için olumsuz olarak değerlendirilse de tasarım açısından beğenilen telefon, Motorola'nın gündemde kalmasını ve konuşulmasını sağladı.