Moto G5S’in Görüntüleri Sızdırıldı

Bu yıl piyasaya sunulması beklenen Moto G5 ve Moto G5 Plus modellerinin versiyonlarının tasarımları sızdırıldı. İşte detaylar.

Motorola son yıllarda iyi bir atılım içerisinde girerken yapılan son paylaşımlarda özellikle popüler versiyonların modellerinin piyasaya sunulacağı belirtilmişti. Şu ana kadar marka tarafından resmi bir şekilde tanıtımlar yapılmamış olsa da gerçekleştirilen sızdırmalar ile birlikte telefonların tasarımları net bir şekilde görüldü.

Yeni Moto’nun Özellikleri Neler?

Telefonlarda yer alacak özellikler ve tasarımda yapılan değişiklikler de net bir şekilde görülüyor. Sızdırılan basın görsellerine göre özellikle yeni versiyonların tamamen metal bir gövdeden olacak olması dikkat çekti. Öyle ki ana versiyonlarda plastik ve alüminyum kullanılmıştı. Tasarım noktasında yeni modellerde değişikliğe gidilecek olması, aynı zamanda telefonların daha başarılı bir hale gelmesini sağlamış durumda.

Bu bakımdan önümüzdeki günlerden itibaren piyasaya tanıtılarak sunulması beklenen cihazlar kullanıcıların dikkatini çekebilecek seviyede. Telefonlar için paylaşılan görüntüler telefonların tasarımlarını net bir şekilde ortaya koyarken, özellikle teknik detaylar noktasında herhangi bir veri sunmuyor. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde yeni telefon modellerinin teknik özelliklerinin de sızdırılması ve telefonların net bir şekilde piyasaya sunulması bekleniyor.

Özellikle yeni modellerin fiyat noktasında kullanıcı dostu olması,kullanıcıların Motorola'nın yeni modellerinden yana tercih yapmasını sağlayabilir. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlar ve markanın sağlayacağı avantajlar telefonların satış konusunda ne durumda olacağını zaten o şekilde ortaya koyacak.