LG V30 İçin Detaylar Artık Daha Net!

LG V30 için gelen son sızıntı, detayların daha da netleşmesini sağladı.

LG, amiral gemisi V30 akıllı telefonunu 31 Ağustos'ta Berlin'de düzenlenen IFA'da duyurmaya hazırlanıyor. Telefonun taslağı, çift arka kameraları ve bir parmak izi sensörü ile birlikte geleceğini gösterirken, LG V30 için yeni bir sızıntı daha yapıldı. @OnLeaks sayesinde daha önce söylentiler dahilinde LG V30 için daha fazla detay gelmeye devam ediyor. Açıklamalara göre telefon ikincil bir ekranla gelecek.

LG V30 Özellikleri Neler?

LG, telefonun LG G6'ya benzer bir şekilde gelmesini hedefliyor. 18: 9 en-boy oranında bir FullVision ekran ile gelecek telefon, bu konuda iyi bir kalite sunacak. Rapor, kısa yollara ve bildirimlere hızlı erişim sağlamak için V10 ve V20'de bulunan ikinci ekranın da geleceğini gösteriyor. Bu bakımdan LG V30, için artık ikincil bir ekrandan söz etmek mümkün.

Ayrıca, V20'deki 5.7 inç ekrana göre biraz daha büyük olan 6 inç (1440 × 2880 piksel) QHD + OLED ekrana sahip olacak LG V30, f / 1.6 diyafram açıklığına sahip bir arka kamera ile birlikte gelecek. Zayıf ışıklı kamera performansı sunan amiral gemilerin çoğunda f / 1.7 diyafram kamera yer alırken, bu telefon daha iyi bir performans sunarak, beklentileri arttırıyor.

LG V30 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG V30, IFA dahlinde tanıtılacak. 31 Ağustos sabahında yapılacak olan etkinlik sabah 09: 00'da başlayacak.


[HG1]in