LG G6 Mini, LG Q6 Olarak Piyasaya Çıkıyor

LG G6 Mini için net bilgiler gelmeye başladı. İşte yeni cihaz ile ilgili detaylar.

Technobuffalo tarafından hazırlanan son bir rapora göre LG'nin amiral gemisi LG G6'nın Mini versiyonu için detaylar paylaşılmış durumda. Evan Blass tarafından yapılan sızdırmalar ile birlikte cihaz için çok fazla detaya erişim sağlanırken, kısa süre içerisinde LG G6 Mini gündemde yer aldı.

LG G6 Mini Modelinde Neler Olacak?

LG G6 Mini için yapılan açıklamalara göre telefonda yer alması beklenen ve kesinleşen özellikler şöyle; 18.5: 9 ekran, 13MP kamera ve 3GB RAM

LG G6 Mini Adı Ne Olacak?

Blass’ın sızdırmalarına göre LG G6'nın yeni versiyonunun adı LG Q6 olacak. Telefonun yakın zamanda FCC'den M700 model numarasıyla geçtiği de tahmin ediliyor. TechnoBuffalo raporu, yeni versiyonunun LG G6'nın 5.7 inç ekranında daha küçük 5.4 inç bir ekranla geleceğini gösterdi. G6 mini ekranının G6'ya benzer 18: 9 en-boy oranını koruyacak olması ise beklentileri karşılayacak ve daha iyi bir cihazın sunulmasını sağlayacak.

Telefon için bugüne kadarki süreç içerisinde paylaşılan raporlarda, beklentileri karşılayabilecek düzeyde yeni bir mini sersinin sunulacağı görüldü. Mobil sektördeki durumunu daha da iyi hale getirmek isteyen LG, yeni versiyonu ile bu konuda beklenti de yaratmış durumda.