Lenovo'nun Miix 320 Modeli Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

Lenovo Miix 320 modelini tanıtan Lenovo, 2'si bir arada tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.

Lenovo son dönemlerde piyasaya sunduğu modelleri ile dikkat çekerken, özellikle yeni cihaz, 2’si 1 arada alanında oldukça iddialı. Her ne kadar hala mükemmel değillerse de, 2'si bir arada konvertibl tasarıma sahip tablet / dizüstü bilgisayarlar, yıllar geçtikçe daha da iyi duruma geliyor. Gerek tasarım gerekse de performansta Lenovo Miix 320 önceki serilere göre çok daha iddialı.

Kategoride Yeni Ürün Lenovo Miix 320

Kategorideki en yeni ürün Lenovo Miix 320. Lenovo'nun Miix 310'ı piyasaya sunduktan yaklaşık bir yıl sonra Miix 320 için tanıtımlar yapılırken, yeni cihaz ile birlikte Lenovo 2017'de piyasada olacak. Özellikle resmi ve görkemli tanıtımın Lenovo Miix 320 için Barcelona’da yapılması bekleniyor.

Lenovo Miix 320 Özellikleri Neler?

Lenovo Miix 320, tıpkı Miix 310 gibi, tablet tasarımındayken ek bir işlevsellik için klavye standı ile kullanılabilir. Miface 320'de, Surface Pro 4'te ve diğer birçok tablet / dizüstü bilgisayar kombinasyonunda olduğu gibi herhangi bir yerde kickstand yoktur. Bu durum cihaz için en büyük eksiklerden birisi olarak görülüyor.

Lenovo Miix 320 Donanımları Neler?

Intel Atom X5-Z8350 işlemci ve günde günlük görevler için ne kadar hızlı olmanız gerektiğine bağlı olarak 2 veya 4GB RAM ile tableti alabiliyor olacaksınız. 2'si bir arada tasarım, Full HD ekran ve LTE desteği ile yola çıktı. Öyle ki 1920 x 1080 Full HD ekran ile etkileyici bir grafiklerle çalışmak mümkün. Ekran boyutunun ise 10.1 inçlik Miix 310 ile aynı ekran boyutuna sahip olacağı tahmin ediliyor.

Miix 320 daha keskin ekranın yanında USB Tip C bağlantı noktası, 3,5 milimetre kulaklık girişi, mikro HDMI bağlantı noktası, microSD kart okuyucu, klavye platformundaki 2 USB portu, ön ve alt hoparlörler ve LTE bağlantı desteği özelliklerini sunuyor.