Lenovo Yoga 910 Çok Çarpıcı!

Lenovo tarafından piyasaya sunulan da Lenovo Yoga 910 özellikle alternatif arayan, daha güçlü bir cihaz kullanmak isteyenlere uygun bir seçenek yaratıyor.

Marka tarafından yeni bilgisayar ile ilgili yapılan tanıtımlarda ince tasarım ve uzun pil ömrü dikkat çekerken cihazın sadece 14.3 milimetre kalınlığında olduğu belirtildi. Üstelik 1.38 kilogram ağırlığına sahip olan cihaz, portatif kullanımlar adına ad oldukça ideal durumda.

12 Saat Pil Ömrü Sunuyor

Yeni cihazda en dikkat çeken detaylardan bir diğeri ise 12,5 saatlik bir pil ömrünün sunulması. Bu bakımdan tasarım ve yüksek donanımlarının yanı sıra 12 saat boyunca kullanıcıların ek bir güce ihtiyaç duymayacak olması özellikle bilgisayarı dış mekanlarda kullanmak isteyen kişiler için alternatif yatacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda kullanıcıların daha iyi bir performans elde edebilmek adına kişisel bir şekilde ayar yapması gerektiği de ifade edildi. Cihazda çok farklı yeni donanımlara yer verilirken özellikle en yeni nesil Intel Core i7 işlemci isminin tercih edilmesi, performansı üst seviyelere çıkarıyor. Parmak izi okuyucusu gibi farklı teknik detaylara yer verilen cihaz aynı zamanda kullanıcıların güvenliğini de düşünüyor. Bu bakımdan bilgisayarlarının güvenliğini üst seviyelere çekmek isteyen kişiler için de Yoga 910 oldukça güçlü bir seçenek yaratmış durumda.

Marka tarafından üretilen bu yeni cihaz özellikle sektördeki dengeleri değiştirebilecek düzeyde. Önümüzdeki dönemlerde yüksek satış rakamlarına ulaşabilir. Bu durum özellikle markanın bilgisayar sektöründe daha yüksek bir paya sahip olmasını sağlayabilir.