Lenovo HW02 Akıllı Bileklik Kutudan Çıkıyor

Lenovo HW02 akıllı bileklik tanıtıldığı günden beri dikkat çekerken, cihaz için kutudan çıkarma videosu yapıldı.

Lenovo, geçtiğimiz dönemlerde HW02 Smart Wristband olarak yeni bir cihazın tanıtımını yaptı. Türkiye’de Lenovo HW02 akıllı bileklik olarak bilinen cihaz, giyilebilir cihazlar pazarında Lenovo’nun güçlenmesini sağladı.

Lenovo HW02 Akıllı Bileklik Kutu İçeriği

Kutu açılışı yapılan cihazda, kutu içeriği şöyle;

Lenovo HW02

Şarj kablosu

Kullanım kılavuzu

Lenovo HW02 Akıllı Bileklik Özellikleri Neler?

Lenovo HW02, bandın içinde gizlenmiş ve IP67 dereceli, su geçirmez bir 0,42 inç (40 x 72 piksel) OLED dokunmatik ekrana sahip. Adımlarınızı ölçmek için Pedometre, yerleşik hatırlatıcı, uyku izleme ve sessiz titreşim alarmı gibi çeşitli özellikler cihazda mevcut. Cihazın en önemli özelliği ise deri dostu TPU + TPE malzemeden yapılmış olması. Üstelik bu da rahat bir deneyim için oldukça uygun.cihazın arka tarafında, gerçek zamanlı kalp atış hızı denetimi sunan bir kalp atış hızı algılayıcısı da var. Bağlantı noktasında da zengin seçeneklere sahip oaln Lenovo HW02 akıllı bileklik, Bluetooth 4.2 LE üzerinden Android (4.4 veya üstü) veya iOS (8.0 veya üstü) cihazlarıyla eşleştirebilir ve çağrılar, mesajlar ve uygulamalar için bildirim alabilirsiniz.

60mAh lityum iyon pil ve kullanımınıza bağlı olarak 5 ila 10 günlük pil ömrü sunan cihaz, bu bakımdan sürekli şarj sorunu da yaşatmıyor.