Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü öncesinde Güvenpark kapatıldı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Ankara Güvenpark'tan İstanbul'a lkadar sürdüreceği yürüyüş öncesinde güvenlik önlemleri kapsamında Güvenpark kapatıldı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Güvenpark'tan başlatacağı ve İstanbul Maltepe'ye kadar sürdüreceği yürüyüşle ilgili güvenlik önlemleri alındı. Ankara Güvenpark polis tarafından güvenlik araması için kapatıldı.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüş başlatacağı Güvenpark polis tarafından kapatıldı. Parkın güvenlik araması için kapatıldığı belirtildi. Polis ekipleri, vatandaşları üst aramasından sonra Güvenpark'a almaya başladı.

Ankara'da bazı yollar kapatılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Güvenpark'tan başlatacağı yürüyüş nedeniyle Ankara'daki bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, saat 09.30 itibarıyla Kolej kavşağı-Anadolu Meydanı (Tandoğan), Atatürk Bulvarı Meşrutiyet Caddesi kesişimi-Ulus kavşağı, saat 11.00 itibarıyla Erbakan Meydanı-Baruthane kavşağı, Ulus Meydanı-Baruthane kavşağı, Demokrasi Meydanı (tren garı kavşağı)-Baruthane kavşağı arasında kalan cadde ve sokakların trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Açıklamada, etkinlik sona erene kadar 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı'ndaki tüm metro durağı girişlerinin saat 08.00'den sonra kapatıldığı ifade edilerek, seferlerin bir önceki ya da bir sonraki duraktan sağlanacağı duyuruldu.

Valilik, vatandaşlardan, mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yollar ile metro ulaşım durumunu dikkate almalarını istedi. (CNN Türk)