Kenan İmirzalıoğlu ile Songül Öden aynı filmde oynayacak

Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolde oynacağı Cingöz Recai filminin kadın oyuncusu belli oldu. Başarılı oyuncu Songül Öden'in, İmirzalıoğlu'na eşlik edeceği öğrenildi.

Sinema sektöründen gelen dedikodulara göre Songül Öden ismi, birçok aktris arasında öne çıkıyor. Takvim'de yer alan habere göre Peyami Safa'nın romanı 'Cingöz Recai'nin ikinci kez beyazperdeye aktarılacağı haberinin ardından başrol için isim arayışları başlamıştı. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun Limon Yapım'dan gelen teklifi kabul etmesiyle bu kez de kadın oyuncu arayışına girilmişti.


İMİRZALIOĞLU, YAKIŞIKLI HIRSIZI OYNAYACAK
İmirzalıoğlu'yla başrolü paylaşacak kadın oyuncu için birçok isim üzerinde düşünülürken güzel oyuncu Songül Öden'de karar kılındığı iddia edildi. Kenan İmirzalıoğlu'nun yakışıklı ve iyi niyetli bir hırsızı canlandıracağı film için Öden'e teklif götüren yapım ekibinin güzel oyuncuyla protokolde anlaştığı konuşuluyor. Rol aldığı dizilerdeki oyunculuğuyla Türkiye'nin yanı sıra Arap dünyasında da büyük bir hayran kitlesine sahip Songül Öden'in filmde başrolü paylaşmasına Kenan İmirzalıoğlu da sıcak bakıyor.

AŞK YAŞAYACAKLAR
Öte yandan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal'ın da, çiçeği burnunda eşinin Songül Öden'le başrolü paylaşacak olmasından dolayı memnun olduğu gelen dedikodular arasında. Senaryosunu Kerem Deren'in yazacağı filmde, Öden dedesinden miras kalan Selma karakterine hayat verecek. Filmde Selma, mirasına göz diken Cingöz Recai ile aşk yaşayacak.


DAHA ÖNCE AYHAN IŞIK CANLANDIRMIŞTI
ilk kez 1969 yılında beyazperdeye aktarılan 'Cingöz Recai' adlı filmde yakışıklı, kurnaz, cesur, cömert ve kibar bir serseri olan, haksız yolla servet sahibi olanlardan para çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtan Cingöz Recai'yi Yeşilçam'ın efsane aktörü Ayhan Işık canlandırmıştı. Işık'a Sema Özcan eşlik etmişti. Film, Yeşilçam'ın efsane yapımları arasında gösteriliyor...