Karayip Korsanları serisinin 5. filminin fragmanı yayınlandı

Karayip Korsanları serisinin 5. filmi 'Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz' filminin fragmanı yayınlandı.

'Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz' filminin ilk fragmanı yayınladı. Filmde, Kaptan Jack Sparrow’u yine Johnny Depp canlandıracak.

Jerry Bruckheimer'ın yapımcılığını üstlendiği, Espen Sandberg ve Joachim Ronning'in birlikte yönettiği, orijinal adı 'Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales' olan filmin senaryosu ise Jeff Nathanson'a ait.

26 MAYIS 2017'DE VİZYONA GİRECEK

Talihsiz Jack Sparrow'un etrafında dönen filmin konusu ise şöyle: "Jack, yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Javier Bardem'ın canlandırdığı, 'Korkunç Kaptan Salazar' tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek 'Şeytan Üçgeni'nden kaçmıştır ve Jack'in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi 'Poseidon Asası'nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanmasından Henry adında dik başlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır."

Filmde Johnny Depp'in yanı sıra Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush rol alıyor.

Film, 26 Mayıs 2017'de vizyona girecek.